Psycholog, trener

Witam, nazywam się Kamila Krzyszczak, jestem psychologiem, trenerem interpersonalnym i trenerem diagnozy i terapii metodą biofeedback EEG, posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Moja specjalność to psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia doskonalące moje kompetencje, m.in. w zakresie coachingu, podstaw psychiatrii, interwencji kryzysowej, pracy z dzieckiem w różnych trudnościach, a także rozwoju osobistego. Posiadam doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą gimnazjalną oraz licealną, studentami, a także rodzicami uczniów.

Udzielam pomocy psychologicznej osobom z każdej grupy wiekowej, prowadzę konsultacje zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z ich rodzicami oraz osobami dorosłymi. Wykonuję diagnozy psychologiczne. Prowadzę warsztaty i szkolenia o różnej tematyce, warsztaty rozwijające kompetencje miękkie, warsztaty profilaktyczne, a także treningi interpersonalne.

Jestem osobą otwartą, optymistyczną i empatyczną, bardzo angażuję się w pracę z drugim człowiekiem. Mam dobry kontakt z młodzieżą (na pewno się dogadamy) :).

Serdecznie zapraszam na:

  • Zwykłą rozmowę, gdy się czuje, że warto już porozmawiać z kimś z zewnątrz.
  • Konsultacje edukacyjno-psychologiczne dla uczniów oraz ich rodziców.
  • Wsparcie psychologiczne.
  • Możliwość jeszcze większego rozwoju siebie.
  • Warsztaty i treningi interpersonalne.

A także szkoły i placówki edukacyjno-wychowawcze do współpracy

Psycholog

Nazywam się Klaudia Szuper. Jestem z wykształcenia psychologiem, kontynuuję studia podyplomowe z wczesnego wspomagania dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami. Pracuję z dziećmi autystycznymi, doświadczającymi trudności w nauce, zajmuję się opieką psychologiczną nad dziećmi przedszkolnymi, wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka oraz wykonuję zlecenia poradni psychologiczno-pedagogicznych. Prowadzę treningi umiejętności społecznych (indywidualnie, grupowo). W praktyce staram się łączyć pracę zawodową z hobby, którym jest pomoc dzieciom. Prywatnie czas poświęcam na dobrą książkę i podróże.

Wykształcenie:
Studia magisterskie – psychologia
Studium pedagogiczne dające uprawnienia pedagogiczne

Kursy i szkolenia:
– Szkolenia z TUS (trening umiejętności społecznych) i Teorii Umysłu
– Szkolenie ?Drzewo – graficzny obraz psychiki człowieka. Interpretacja psychologiczna Testu Drzewa Charlesa Kocha?
– Szkolenie ?Diagnoza i pomoc dziecku będącemu ofiarą przemocy seksualnej?